Lenovo

Chińska marka sprzętu komputerowego.
Jeden z najszybciej rozwijających się producentów wysokiej klasy komputerów na świecie. Od lipca 2013 jest największym producentem komputerów na świecie. Działa na sześciu kontynentach, a produkty oferowane są w 160 krajach.
Lenovo jest laureatem ponad 100 międzynarodowych nagród za przyszłościowe rozwiązania w zakresie wzornictwa. Najpopularniejszymi produktami firmy są
laptopy : ThinkPady, IdeaPady,
komputery stacjonarne i All-in-One: ThinkCentre, IdeaCentre, ThinkStation ,
serwery / macierze
tablety IdeaPad i ThinkPad.
Prężnie tworzy nowe rozwiązania, które podbijają rynek na całym świecie. Wszystko to dzięki 2000 projektantom i inżynierom skoncentrowanych na cechach, które liczą się dla użytkowników. Wszystkie systemy firmy Lenovo muszą spełnić rygorystyczne wymagania co do niezawodności i przechodzą badania odporności. Dzięki temu większość z nich spełnia nawet 8 wojskowych norm wytrzymałości w warunkach wyjątkowo wysokiej i niskiej temperatury, wilgotności i zapylenia. Zatrudniamy tysiące pracowników pomocy technicznej w 18 siedzibach na całym świecie i szeroki zastęp ekspertów technicznych wyższego szczebla, mogących pomóc szybko i profesjonalnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.
Tworzymy technologię, która napędza najlepsze pomysły.